Се ожени еден од најпозитивните ликови во Македонија- Дарко Влогс и Даниела се заколнаа на вечна љубов во Хаваи!!!

Нашиот другар и голем пријател Дарко Јефремов и неговата сакана Даниела Станковска се заколнаа на вечна љубов на Хаваи- или како што би кажал еден интересен лик на Јутјуб -”НА ХАВАЈСКИТЕ ОСТРОВИ МАДАМ”.

Свадба е голема… Денес се женам“ – сподели со своите обожаватели најпознатиот македонски камионџија Дарко Влогс, кој на плажа на Хаваи стапи во брак со неговата девојка Даниела Станковска.

Најпознатиот македонски камионџија по подолг одмор во Грција и Македонија во моментов е на Хаваи заедно со неговата девојка Даниела, а оттаму објави видео во кое сподели со своите следбеници како изгледал најубавиот ден во нивните животи.

„Свадба е голема Дарко и Бебо Влогс. 20.08. 2021“ – напиша тој до видеото.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DarkoVlogs📺 (@darkovlogs)

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here