9.9 C
Ohrid
недела, декември 3, 2023
ПочетнаМакедонијаKaстpиот Логиран е на Фејсбук од локација во Бугарија?

Kaстpиот Логиран е на Фејсбук од локација во Бугарија?

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски сподели интересни податоци за локацијата на пратеникот на Беса кој во последен момент се премисли за гласањето недоверба на Владата, Кастриот Реџепи.

Соогласно податоците кои ги дава социјалната мрежа Фејсбук, последното логирање на Реџепи е од соседна Бугарија!

Претходно голем број познавачи на состојбите го поставија прашањето дали Реџепи е киднапиран со оглед на фактот што два дена тој и неговото семејство се недостапни за органите на партија.

-Заев има пари и фирми и имот во Бугарија.

Кастриот Реџепи е логиран на ФБ во Бугарија❗

Дали е однесен, пренесен, превезан, натоварен, убеден, уценет или присилен, знаат само Заев, ДУИ и Тој❗ (via FB page transparency).

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Полицијата заплени автомобил, со вештачење и ДНК анализа ќе се проверува дали во него била Вања

Врз еден автомобил кој полицијата го заплени доцна синоќа се врши форензичка анализа. Целта е да се утврди дали е поврзан на било каков...

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странство

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странствоЗ.Н. (32) од Кочани пријавила исчезнување на нејзината 13 годишна ќерка. Според пријавеното,...

Приведени пет лица поврзани со исчезнувањето на 14-годишната Вања

Пет лица се приведени доцна синоќа поврзани со случајот на исчезнувањето на 14 годишната Вања Ѓорчевска, истрагата има напредок но во интерес на истрагата...

Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има една од најголемите, ако не и најголема фабрика за производство на муниција во југоисточна Европа

Македонија започнува со сериско производство на дронови, Инфомакс ексклузивно го дознава името на првиот македонски дрон!Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има...