19.9 C
Ohrid
среда, мај 29, 2024
ПочетнаЗабаваМожно е Мијалков да се има маскирано?!-Скопјанец со чуден „аутфит“ го...

Можно е Мијалков да се има маскирано?!-Скопјанец со чуден „аутфит“ го подигна ноќниот живот во Скопје и предизвика бура од реакции

Скопјанец со чуден „аутфит“ синоќа продефилира низ еден од скопските локали, го привлече вниманието на присутните и го крена ноќниот живот на скопјани.

Неговиот несекојдневен изгледа беше вистинска атракција за скопјани кои се фотографии и објавуваат фотографии на социјалните мрежи.

Ваквиот несекојдневен изглед предизвика бура од реакции и коментари на интстаграм профилот на Скопје Инфо.
Па еве ја стави во мисла и редакцијата на Шило, кој е маскиранио?! па си викаме можно е да е и Мијалков повторно да слави по ноќните клубови, бидеќи со самото излегување од притвор беше фотографиран во кафана.. 🙂

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Загина пешак во Прилеп, малолетник удрил со мотоцикл во него

На 28.05.2024 во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Тризла“ во Прилеп, мотоцикл „хамачи” без регистарски ознаки, управуван од малолетник од Прилеп, удрил во...

Дамјан Марковски од Скопје тргна пеш на поклонение до Манастирот Острог

Во чест на Св. Василие Острошки, Дамјан Марковски го започна својот предизвик и тргна пеш од Скопје до Острог. Оваа иницијатива ја објави фондацијата „Марко...

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права

Вработените жени во Македонија да имаат два дена менструално отстуство е еден од предлозите за законски измени на Здружението Новинари за човекови права, кое...

Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско

zoom вести македонија ВЕСТИМАКЕДОНИЈАНАСЛОВНА Шокаровски: Не е точно дека е зголемена смртноста откако сум назначен за директор, моето разрешување е незаконско May 29, 2024 во 11:46 Моето разрешување...