7.9 C
Ohrid
петок, април 19, 2024
ПочетнаЗабаваЖена која се омажи за кукла доживува пeкoл – Му родив дете,...

Жена која се омажи за кукла доживува пeкoл – Му родив дете, а тој ме изневерува…

Бразилката Меиривоне Роша Мораес, дамата која се омажи за куклата Марсело на 18 декември 2021 година пред 250 гости, тврди дека ги доживува најтешките моменти од бракот откако го кажала судбоносното да затоа што дознала дека нејзината сакан е неверен. .

Во меѓувреме, Роча и Марсело добија бебе, малиот Марселино. Имагинацијата на Меиривона отиде дотаму што таа сега тврди дека нивната врска ја потресла прељубата, па затоа тие двајца сега спијат во посебни соби.

Idol.Mk

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Боки 13 тврди дека Камчев и Русковска знаат каде е милионот од Луи Витон торбата од „Рекет“

Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки 13 денес на прес-конференција пред Основниот кривичен суд Скопје рече дека бара фер, а не хистерична и...

Се истепале професорки во средно училиште во Битола

Вчера во СВР Битола, 28-годишната Х.Т. од Битола пријавила дека во средно училиште во Битола била физички нападната од нејзината колешка Ј.Н., соопшти МВР. Од...

Се огласи Паљото од Битола: Лажно сум пријавен дека сум пукал со воздушна пушка во бездомно куче од тераса

Зоран Лазаревски – Паљо, познат фитнес тренер и бодибилдер, како и поранешен кандидат за градоначалник на Битола, за „Слободен печат“ вели дека лажно е...

Малолетно момче заедно со неговиот татко натепале полициски службеници со метален предмет !!

Шеесет и четиригодишен кумановец и неговиот малолетен син биле приведени вчера откако со метален предмет нападнале полициски службеници. На 18.04.2024 во 00.35 часот во Куманово,...