17.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Забава Видео без цензура | Масовна тепачка во реалното шоу „Задруга“

Видео без цензура | Масовна тепачка во реалното шоу „Задруга“

Translate (Eng):[gtranslate]

Вистински хаос во српското реално шоу “Задруга” кое се емитува на телевизија Алфа. Сѐ започнало со расправија меѓу Луна Џогани и една од старлетите во куќата и тоа само поради Марко. Врската на Марко и Луна очигледно излезе посилна од сѐ друго, па така Марко и Луна не останаа имуни на провокациите. Следуваше вистинска тепачка, пцовки, шлаканица и истурање на тенџере со млеко врз главата на Марко :

РЕКЛАМА
- Реклами -