Стриптиз, а не концерт“: Не престануваат коментарите по концертот на Карлеуша

Концерт на српката пеачка Јелена Карлешуа го наполни струмичкиот клуб Аватар, а не престануваат коментарите за евентуалниот кластер, но и за стајлингот на пејачката.
Веќе неколку дена поминаа откако Јелена Карчеуша одржа свој концерт во Струмица, а оттогаш не престануваат рекациите на социјалните мрежи.

Твитер заедницата бурно реагираше за овој концерт, па најдобрите коментари ви ги пренесуваме во продолжение.


Lider

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here