7.9 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабаваПодвижен тоалет заврши во реката Вардар !!!

Подвижен тоалет заврши во реката Вардар !!!

Вардар секојдневно сведочи за некултурата на поединци.

Овојпат подвижен тоалет заврши во речната вода, жално е што цело време се бориме и бараме да има што повеќе јавни тоалети но откако ќе се постават истите тие за 24 часа се оштетени од страна на поединци.
Оваа слика говори за нашата култура..

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчанец ги искоцкал парите, па го запалил казиното.

35-годишник подметнал пожар во казино, соопштија од Битолската полиција. Според информациите, синоќа во 02.15 часот во Битола, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од...

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...