8.9 C
Ohrid
сабота, април 20, 2024
ПочетнаЗабаваБившата од Кајмакоски: Болни личности ми праќа гнасотии во пораки на ИНСТАГРАМ.

Бившата од Кајмакоски: Болни личности ми праќа гнасотии во пораки на ИНСТАГРАМ.

Скандалите на естрадата отсекогаш биле еднакво, ако не и многу поинтресни за пошироката јавност, отколку самите естрадни збиднувања. Истите, јавните личности не престануваат да ги заобиколуваат, па така откако неодамна македнскиот пејач со Х- фактор, Даниел Кајмакоски обзнани дека по втор пат се оженил, се чекаше реакцијата на неговата бивша сопруга…..

Поранешната сопруга на Даниел Кајмаковски, манекенката Кристина Димитриевска, вели дека е загрижена од пораките кои извесна личност ги праќа до нејзината фамилија. Особено по веста дека нејзиниот бивши маж повторно се ожени.

 

Една од пораките која ја добиле нејзините блиски од семејството гласи : Хахаха, многу ли е љубоморна
Кристиче што нејзиот син сега ќе има полубрат или полусестра?
На оваа Димитриевска вели: Горе стојат гнасотиите што некоја болесна особа ги пишува на мојата
фамилија. Биолошкиот татко на моето дете може да има бракови и жени…тоа е негов живот. Јас и мојот
син живееме наш живот веќе 5 години, затоа што јас ставив крај и немаме никаква врска со живтот на
бившиот….“ пишува Кристина

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Маричиќ до тетка Верица: Како ќе растат внуците, така и пензиите ќе растат !!

Меѓународниот секретар на СДСМ и кандидат за пратеник, Бојан Маричиќ, оствари средба со граѓаните пензионери од Изборната единици 1, каде што тој е дел...

Повторно го згрешивме знамето: Македонската армија и се заблагодари на Норвешка со знаме на Исланд

Македонската армија преку Фејсбук и се заблагодари на Норвешка, но го згреши знамето, па го искористи тоа на Исланд. „Моторните возила од Кралството Норвешка веќе...

Рибар во албанскиот дел на Охридското Езеро улови коран тежок 13,2 килограми

Рибарот Ylli Jaçellari во албанскиот дел на Охридското Езеро успеа да улови пастрмка – коран тежок 13,2 килограми. Тој е 45-годишен лиценциран риболовец од Уденишт,...

Боки 13 тврди дека Камчев и Русковска знаат каде е милионот од Луи Витон торбата од „Рекет“

Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки 13 денес на прес-конференција пред Основниот кривичен суд Скопје рече дека бара фер, а не хистерична и...