7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Забава Пусти мерак никако да помине: Дојди дедо да ми те фати за...

Пусти мерак никако да помине: Дојди дедо да ми те фати за ”коковче” (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Легнат во кревет со уклучени инфузии,  дедо ја моли медицинската сестра да ја фати за ”коковче”. Moжеби годините си го прават своето но пустиот мерак никогаш не поминува….

РЕКЛАМА
- Реклами -