Сите музичари се жалат ,Спасен Силјановски купува автомобил во оваа криза !!

Фолк пејачот Спасен Силјаноски чекаќи зелено светло за неговите настапи, си најде занимација ,денес на фб се пофали дека купил автомобил и тоа фичо,дали е некоја негова шега или навистина ќе го вози, останува да видиме !

 

погледнетего видеото на следниот линк

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here