15.9 C
Ohrid
петок, декември 1, 2023
ПочетнаЗабаваТеа Таировиќ се пожали: Две години немам имано однос со маж.

Теа Таировиќ се пожали: Две години немам имано однос со маж.

Теа Таировиќ се жали дека нема среќа во љубовта и тоа не го крие. Таа призна дека немала интимни односи веќе две години.

Две години сум без секс“, се жали Теа. Иако нема дечко, сепак Таировиќ размислува за нејзината свадба.

Вели : Би сакала тоа да биде мала свадба далеку од очите на јавноста, на која ќе бидат присутни само семејството и најблиските пријатели. Секако дека би сакала еден ден да станам мајка, сакам да имам три деца. Јас сум единица и тоа ми била најголемата болка. Сигурна сум дека би ми било полесно во животот да имам брат и сестра.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

На здравје бричење: Две и пол години затвор за Мухамед Зеќири, и треба да врати и над 71 милион денари во државниот буџет

Мухамед Зеќири доби две и пол годишна затворска казна во предметот во кој беше обвинет за злоупотреба на службената положба и овластување, за склучување...

Од 18 декември и во Македонија се очекува да профункционира системот “Најди ме“

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски рече дека се уште нема никаква трага од 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна во понеделникот утрото. Во...

Спасовски :Добиени се податоци од електронските уреди на Вања и од семејството, пребарано е и речното корито на реката Вардар!!!

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски утринава информираше дека се преземаат опсежни мерки за пронаоѓање на 14 годишната Вања Ѓорчевска, која мистериозно исчезна...

Американец до смрт ја претепал сопругата: се скарале за трошоците за мачката

84-годишен маж од американската сојузна држава Пенсилванија е обвинет за убиство на својата сопруга по расправија околу финансиските трошоци за ветеринарната нега на нивната...