25.3 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Австралија Македониците низ светот ОХРИЃАНЕЦ ОСТАНА БЕЗ СВОЕТО ЈУГО ВО ЛАС ВЕГАС !!!

ОХРИЃАНЕЦ ОСТАНА БЕЗ СВОЕТО ЈУГО ВО ЛАС ВЕГАС !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Единственото Југо во Лас Вегас што го поседува Охриѓанецот Наум Стојаноски пред 2 дена било украдено од паркингот на сопственикот.
Наум на фб повика доколку го види некој да го информира, а исто така го пријавил случајот во полиција

Обновено: По акцијата на фб југото било пронајдено напуштено и вратено на сопственикот.

РЕКЛАМА

- Реклами -