1.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаАвстралијаМакедониците низ светотОХРИЃАНЕЦ ОСТАНА БЕЗ СВОЕТО ЈУГО ВО ЛАС ВЕГАС !!!

ОХРИЃАНЕЦ ОСТАНА БЕЗ СВОЕТО ЈУГО ВО ЛАС ВЕГАС !!!

Единственото Југо во Лас Вегас што го поседува Охриѓанецот Наум Стојаноски пред 2 дена било украдено од паркингот на сопственикот.
Наум на фб повика доколку го види некој да го информира, а исто така го пријавил случајот во полиција

Обновено: По акцијата на фб југото било пронајдено напуштено и вратено на сопственикот.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...