30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Естрада Тамара Тодевска ги откри своите најголеми стравови ФОТО

Тамара Тодевска ги откри своите најголеми стравови ФОТО

Translate (Eng):[gtranslate]

Пејачката Тамара Тодевска на социјалната мрежа Инстаграм ги објави своите најголеми стравови. Меѓу нив се вистина, смрт, јавен говор, смрт на сакани, болест и стареење.

„Еве ги моите. Тука сме некаде“, напиша Тамара, повикувајќи се на водителката Миа Костова, на чиј предлог – листата со стравови, ги објави своите.

РЕКЛАМА

ohridsky

- Реклами -