17.9 C
Ohrid
недела, мај 19, 2024
ПочетнаЕстрадаТамара Тодевска ги откри своите најголеми стравови ФОТО

Тамара Тодевска ги откри своите најголеми стравови ФОТО

Пејачката Тамара Тодевска на социјалната мрежа Инстаграм ги објави своите најголеми стравови. Меѓу нив се вистина, смрт, јавен говор, смрт на сакани, болест и стареење.

„Еве ги моите. Тука сме некаде“, напиша Тамара, повикувајќи се на водителката Миа Костова, на чиј предлог – листата со стравови, ги објави своите.

ohridsky

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија!

Марија на матурската забава во Берлин се појави во македонска народна носија! Марија со нејзините родители Игор и Бети Кирески со потекло од Гостивар, живеат...

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...

Сиљановска Давкова назначи нов генерален секретар, познатиот новинар ќе биде негов заменик

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова ги има првите кадровски решенија за во Вила Водно. Досегашниот генерален секретар Миле Бошњаковски и неговите заменици Билјана Радева и...

Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид.

Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид. Портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски вели дека случајот е пријавен во полиција вчера во 08:10 часот. -...