24.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Естрада Голем си Господе- После долги години во брак пејачката Татијана Стефановска стана...

Голем си Господе- После долги години во брак пејачката Татијана Стефановска стана мајка !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Познатата македонска пејачка Татијана Стефановска конечно стана мајка.

Фолк-пејачката радосната вест ја сподели на социјалните мрежи.

„Голем си Господе! Благодарни и должни сме ти до века! Ни се роди ќерка! Ана! Господ секаде да дава ваква радост“, напиша Татијана на својот профил на Фејсбук.

РЕКЛАМА
- Реклами -