Голем си Господе- После долги години во брак пејачката Татијана Стефановска стана мајка !!!

Познатата македонска пејачка Татијана Стефановска конечно стана мајка.

Фолк-пејачката радосната вест ја сподели на социјалните мрежи.

„Голем си Господе! Благодарни и должни сме ти до века! Ни се роди ќерка! Ана! Господ секаде да дава ваква радост“, напиша Татијана на својот профил на Фејсбук.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here