24.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Естрада „Се прослави со Раке пуке, раке шлаке“: Но како изгледа фолкерката Сања...

„Се прослави со Раке пуке, раке шлаке“: Но како изгледа фолкерката Сања Ристеска денес?

Translate (Eng):[gtranslate]

Стиховите „Раке пуке, раке шлаке“ станаа препознатливи за Сања Ристеска.

Нејзината песна „Ме заболе“ во која ги има овие стихови стана вистински хит.

Со розовите потпетици со боцки и провокативниот сатајлинг, а особено со моментот кога пејачката го милува шишето шампањ на провокативен начин Сања се прослави во Македонија.

РЕКЛАМА

Таа покрај оваа песна ги отпеа и: „Денот дојде“, „Машала“, „Маскембал“ итн.

Погледнете како изгледа Сања денес!Нема достапен описНема достапен опис

Нема достапен опис

фото: Инстаграм

- Реклами -